Szanowni Państwo 

Od 2006 roku zajmujemy się doprowadzaniem do Państwa domostw usługi internetu . Świadczymy naprawy serwisowe sprzętu komputerowego jak również sprzedaży akcesoriów.

Cechuje nas duży nacisk na samorozwój i chęć podejmowania coraz to nowszych wyzwań.

Staramy dostosowywać się do szybko postępujących zmian w każdej dziedzinie gospodarki, stąd inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii, które - jak mniemamy-  pozwolą i Państwu i nam usprawnić codzienne życie. 

Dla Państwa szukamy nowych rozwiązań, które będą zapewniały komfort użytkowania naszych usług, stabilność łącza i niską awaryjność sprzętową. 

Od początku naszej działalności poszerzyliśmy nasz portfel usług nie tylko o usługę dostępu do internetu i telewizji drogą światłowodową, ale także zakładamy monitoringi oraz systemy alarmowe. 

Dla Państwa wygody podpisujemy nowe umowy z przedstawicielami firm, którzy są już zaawansowani strukturalnie i technologicznie, aby całość prac przy naszej ofercie postępowała bardziej dynamicznie. 

Dążymy do poszerzenia  swoich obszarów działania, aby mogli Państwo korzystać z dostępu do naszych usług w każdej lokalizacji. 

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Zapraszamy do nas.

Pn – pt 9.00 – 17.00

Sobota – 9.00 – 13.00


Telefon awaryjny

Telefon awaryjny

Zgłoś problem

Zadzwoń 52 382 20 04

Test łącza

Test łącza

Przetestuj samodzielnie łacze

Łącze 1 / Łącze 2

Facebook

Facebook

Znajdź nas na FB

Instagram

Instagram

Znajdź nas na IG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.