Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej przygotowaliśmy możliwość wykupienia dostępu do zbliżającej się Gali FEN 31 w systemie Pay-Per-View.

GALA FEN 31
28 listopada 2020
Start: 20:00

 

Co czeka kibiców podczas tego wydarzenia? Aż 3 pojedynki mistrzowskie, wielki rewanż o pas dwóch polskich organizacji, Daniel Rutkowski vs. Adrian Zieliński, starcie na szczycie wagi półciężkiej Adam Kowalski kontra Marcin Wójcik i długo wyczekiwany debiut w FEN popularnego Pawła Trybały ‘Trybsona’.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie Federacja Fight Exclusive Night zaplanowało na ten wieczór. FEN 31 to emocje na najwyższym poziomie i wydarzenie, które musisz zobaczyć!

 

Karta walk :

Daniel Rutkowski vs. Adrian Zieliński - pojedynek o pas mistrzowski FEN w wadze piórkowej

Adam Kowalski vs Marcin Wójcik - pojedynek o pas mistrzowski FEN w wadze półciężkiej

Jonas Magard vs. Sebastian Romanowski - pojedynek o pas mistrzowski FEN w wadze koguciej

Łukasz Borowski vs. Paweł Trybała

Kamil Gniadek vs. Piotr Poniedziałek

Marcin Naruszczka vs. Ivan Cosić

Arnold Quero vs. Kacper Formela

Saeed Younsi vs. Marcin Filipczak

 

Z ostatniej chwili :

Ivan Cosić (6-0, 1 KO, 4 SUB) będzie rywalem Marcina Naruszczki (20-9-2, 8 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 31: LOTOS Fight Night, która 28 listopada odbędzie się w Łodzi.

Chorwat wskakuje na zastępstwo za Roberta Radomskiego.

Cosić ma 23 lata i urodził się w Zagrzebiu. Zawodowy debiut zanotował w 2015 roku, gdy poddał gilotyną w 1.rundzie Zorana Doda. Taką samą technikę kończącą zademonstrował

swoim rywalom w dwóch ostatnich pojedynkach, kiedy to w premierowych odsłonach poddał Mikhaila Pirogova i Beknazara Kainazara. Również w pierwszej rundzie w drugim

zawodowym starcie Cosić wygrał przez techniczny nokaut z Hrvoje Marticem.

Naruszczka w bardzo efektowny sposób znokautował w 1. rundzie Marco Radakovica podczas gali FEN 29. Wcześniej w klatce FEN zameldował się podczas 24. edycji, kiedy to

zremisował z Bartoszem Leśko. Jego poprzednia walka w federacji to zwycięski bój decyzją sędziów z… Leśko, z którym zmierzył się po raz pierwszy, również w Warszawie.

Pół roku wcześniej Naruszczka stoczył pasjonujący bój z Andrzejem Grzebykiem, a starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru gali „Summer Edition” w Koszalinie.

 

pobrane 4

 


Telefon awaryjny

Telefon awaryjny

Zgłoś problem

Zadzwoń 52 382 20 04

Test łącza

Test łącza

Przetestuj samodzielnie łacze

Łącze 1 / Łącze 2

Facebook

Facebook

Znajdź nas na FB

Instagram

Instagram

Znajdź nas na IG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.