Szanowni nowi Klienci, przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę cenową. Promocja trwa cały październik tj. od 01-31.10.2021. 
Warunkiem skorzystania z oferty jest wybranie 
odpowiedniego dla siebie pakietu Internet + TV Światłowodowa. Przez cały okres trwania umowy (2 lata) Twoja cena będzie obniżona o 20 zł miesięcznie. Poniżej cennik pakietów, wykaz aktualnych programów TV oraz szczegółowy regulamin promocji. Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie, bądź osobiście w siedzibie naszej firmy w Koronowie ul. Paderewskiego 5a.


ulotka A5 V kopiall
 
Regulamin promocji

Definicje Użyte w Regulaminie Promocji określenia zostały zdefiniowane w Regulaminie Świadczenia Usług w sieci AKOMP Koronowo.

Udział w Promocji Promocja jest kierowana do wszystkich nowych klientów chcących podpisać umowę z operatorem na świadczenie usług w pakiecie Internet + TV Światłowodowa. Promocja Październikowa nie łączy się z innymi promocjami.

Czas trwania Promocji Ofertę promocyjną można zakupić w okresie od 01-31.10.2021. Operator zastrzega sobie prawo odwołania lub zawieszenia promocji w każdym dowolnym czasie.

Zasady Promocji, korzyści i uprawnienia Abonenta 
1.Warunki promocyjne obowiązują przez cały okres trwania umowy zawartej na ich podstawie. Po tym czasie usługi będą świadczone na warunkach ogólnych zgodnie z cennikiem.
2. Abonent uzyskuje obniżkę opłat za pakiet miesięczny do łącznej kwoty 20 zł brutto.
3. Wartość ulgi w całym okresie trwania umowy wynosi 480 zł brutto. Ulga udzielona Abonentowi w związku z promocją obejmuje obniżkę opłat wynikających z cennika do wartości przedstawionych w niniejszym regulaminie.
4. Abonent w ramach promocji na czas trwania umowy otrzymuje router WiFi oraz dekoder TV, które są własnością firmy AKOMP.
5. Warunkiem korzystania przez Abonenta z całości przyznanych ulg jest obowiązywanie umowy przez cały okres jej trwania.
6. W przypadku przerwania umowy przez Abonenta w czasie jej trwania nakładana jest kara wynikająca z niedotrzymania warunków umowy. Wysokość kary ustalana jest indywidualnie dla każdej umowy i zmniejsza się proporcjonalnie do okresu korzystania z usług.Telefon awaryjny

Telefon awaryjny

Zgłoś problem

Zadzwoń 52 382 20 04

Test łącza

Test łącza

Przetestuj samodzielnie łacze

Łącze 1 / Łącze 2

Facebook

Facebook

Znajdź nas na FB

Instagram

Instagram

Znajdź nas na IG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.