Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że wzbogacamy ofertę Telewizji Światłowodowej o dwa nowe kanały!

Sky News - brytyjska telewizja informacyjna, pierwszy w Europie 24-godzinny kanał informacyjny, należący do prywatnego nadawcy Sky plc. W ramówce, poza serwisami informacyjnymi, pojawia się dużo programów autorskich o różnych porach dnia. W weekendy ramówka jest uzupełniana o programy poświęcone show-biznesowi, kulturze, tematom popularnonaukowym.

CNBC Europe - kanał biznesowy z sieci CNBC jest jedyną, ogólnoeuropejską stacją telewizyjną, dostarczającą na bieżąco informacje finansowe i biznesowe. CNBC Europe ma siedzibę w Londynie. Programy z Europy stanowią ponad kilka godzin codziennej ramówki stacji. Pozostałe godziny to informacje giełdowe z Azji i USA.

Oba kanały wchodzą do oferty TV Światłowodowej od dnia 22 kwietnia 2021 r. i zasilą pakiet Optimum.

 

Ponadto Spółka CANAL+ S.A. poinformowała, że programy, nadawane aktualnie pod nazwą KUCHNIA+ i DOMO+ zmieniają swoją nazwę na CANAL+ KUCHNIA i CANAL+ DOMO.

Programy pod nową nazwą zachowają dotychczasowy charakter i założenia programowe określone w koncesji, a ich oferta będzie kontynuacją dotychczasowej linii programowej.

Zmiana nazwy programu KUCHNIA+ na CANAL+ KUCHNIA oraz DOMO+ na CANAL+ DOMO nastąpi jutro, 15 kwietnia 2021 r.

 

CNBCSKY NEWS

 

 

 

 

 

 


Telefon awaryjny

Telefon awaryjny

Zgłoś problem

Zadzwoń 52 382 20 04

Test łącza

Test łącza

Przetestuj samodzielnie łacze

Łącze 1 / Łącze 2

Facebook

Facebook

Znajdź nas na FB

Instagram

Instagram

Znajdź nas na IG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.