Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od 08.03.2021 r. następują zmiany w liście kanałów, będących w ofercie Telewizji Światłowodowej:

NOWE KANAŁY!

TVP Kobieta – kanał tematyczny o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowany wokół zainteresowań kobiet. W ramówce znajdziemy programy, dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy dokumentalne. Kanał będzie pierwszym w historii Telewizji Polskiej kanałem w pełni poświęconym tematyce kobiecej. Kanał dostępny będzie od pakietu podstawowego na pozycji programowej nr 46.

Filmax - grupą docelowa kanału FILMAX to osoby w wieku 50+, które filmów i seriali dalej szukają w telewizji, a nie w Internecie i serwisach SVOD.W ofercie programowej znajdują się początkowo kultowe amerykańskie filmy i seriale, w tym w szczególności kino akcji, komedie i westerny. W ramówce zobaczyć można też magazyny filmowe ukazujące kulisy produkcji największych hitów kinowych oraz kabarety. Kanał zasili pakiet SMART i znajdzie się w grupie kanałów filmowych na pozycji programowej nr 167.

Silver TV- kanał otrzymał koncesję KRRiT w miejsce ATM Rozrywka i regularna emisja ruszy wkrótce. będzie miał charakter wyspecjalizowany, przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia. Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. Kanał pojawi się w ofercie w pakiecie SMART na pozycji programowej nr 47.

 

USUNIĘTE KANAŁY

ATM Rozrywka – z powodu wygaśnięcia koncesji na emitowanie kanału przez nadawcę, kanał zostaje osunięty z oferty Telewizji Światłowodowej.

English Club SD – zgodnie z informacją od nadawcy, kanał w wersji SD kończy emisję. W ofercie pozostaje kanał English Club w wersji HD na pozycji programowej nr 267.

 

1

 

 


Telefon awaryjny

Telefon awaryjny

Zgłoś problem

Zadzwoń 52 382 20 04

Test łącza

Test łącza

Przetestuj samodzielnie łacze

Łącze 1 / Łącze 2

Facebook

Facebook

Znajdź nas na FB

Instagram

Instagram

Znajdź nas na IG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.