Co u nas słychać w MARCU?

340 Fox HD

WIELKI MIESIĄC PREMIER
The Walking Dead: poniedziałki, od 1 marca o godz. 22:00
9-1-1: wtorki od 2 marca o godz. 21:05
9-1-1: Teksas: wtorki od 2 marca o godz. 22:00
Chicago Fire: środy, od 3 marca o godz. 21:05
Big Sky: czwartki od 4 marca o godz: 21:05

FOX WYSTAWIA USPRAWIEDLIWIENIE NA MARCOWE WIECZORY
Niemal każdy na poczekaniu potrafi wymyślić przynajmniej kilka wymówek, żeby odłożyć niechciane obowiązki. A co, jeśli najlepszym usprawiedliwieniem okaże się wieczór przed telewizorem z FOX? Lawina błotna, pożary, wypadki, porwanie i inwazja zombie – to dopiero wymówka, której nikt nie podważy! Już 1 marca w Wielkim Tygodniu Premier FOX pokaże nowe odcinki dziesiątego sezonu „The Walking Dead”. 2 marca stacja wyemituje czwarty sezon „9-1-1” oraz drugi sezon „9-1-1: Teksas”, a 3 marca dziewiąty sezon „Chicago Fire”. Z kolei 4 marca przyjdzie czas na premierę całkiem nowego thrillera detektywistycznego „Big Sky”. Stosowanie wymówek nigdy nie było przyjemniejsze!

 

057 DISNEY CHANNEL HD

ZNAJDŹ MNIE W PARYŻU 3
PREMIERA: środa 22 marca o godz.19:00
emisje poniedziałek - piątek o godz. 19:00

Lenna Grinsky, bohaterka serialu „Znajdź mnie w Paryżu” jest baletnicą i przybyszem z 1905 roku, która ułożyła sobie na nowo życie w dzisiejszych czasach. Szlifuje swoje umiejętności w prestiżowej szkole baletu w Paryżu. W trzecim sezonie, Armando zabiera studentów na południe Francji na specjalne warsztaty baletowe. Lenna musi uważać na Time Bureau, które planuje ją pojmać. Cała grupa wspomaga ją jednocześnie przygotowując się do najważniejszego przesłuchania w ich życiu. Jak naszej bohaterce pójdą egzaminy i czy uda jej się pokonać raz na zawsze Time Bureau?

 

 

231 National Geographic Channel HD

CYKL "INSPIRUJĄCE KOBIETY"
soboty od 6 marca o godz. 17:00 i 18:00

Marzec w National Geographic będzie należał do kobiet. W specjalnym cyklu programowym „Inspirujące kobiety” poznamy plejadę silnych i odważnych podróżniczek, jak Amelia Earhart, badaczek pokroju Elli Al-Shamahi, aktorek takich, jak Brie Larson czy Cara Delevingne oraz dziennikarek – wśród nich m.in. redaktorka naczelna magazynu National Geographic, Susan Goldberg. Na szczególną uwagę zasługuje nominowany do Oscara film Ferasa Fayyada „The Cave: szpital w ogniu”, stanowiący niepodważalny dowód waleczności syryjskich lekarek podczas wojny.

 

 

341 FOX Comedy HD

BOB'S BURGERS 11
PREMIERA: niedziela 21 marca o godz. 23:00

Serial opowiada o wzlotach i upadkach zapracowanego Boba, który wraz z pomocą żony i trójki dzieci prowadzi restaurację Bob’s Burgers. Bob ma wielkie plany, jednak jego zwariowana rodzina nie daje sobie rady z prowadzeniem interesu. Pomimo kiepskiej lokalizacji i braku klientów, starają się, aby restauracja przyniosła sukces. Dla fanów FOX Comedy, "Bob's Burgers" to jedna z kultowycj serii obecnych na antenie.

 

 

244 Nat Geo Wild HD

MIESIĄC Z WĘŻAMI
PREMIERA: piątki od 5 marca od godz.18:00

Większość z nas instynktownie postrzega węże jako groźne stworzenia – nie bez przyczyny. Bohater jednej z serii przemierza obie Ameryki, Afrykę i rejon Indo-Pacyfiku w poszukiwaniu najbardziej zabójczych gatunków pełzających gadów. Sprawdzają, które z nich są najgroźniejsze oraz jakie są szanse człowieka w przypadku ataku ze strony mamby, kobry, czy żmii. Bohaterka innej serii. łowczyni węży Siouxsie Gillet to wyjątkowo odważna kobieta, która stawia czoło najgroźniejszym gadom na świecie. Niestraszna jej nawet czarna mamba.

 

036 BABY TV

AHOJ PIRATKI 2
NOWE ODCINKI
codziennie o godz. 08:23, 11:03, 14:03, 17:03 19:54

Zabawa w piratów zawsze jest świetną zabawą. Kto nie chciałby znaleźć skrzyni ze skarbami?! Trzy młode piratki na swoim pirackim statku podrużują odkrywając nowe lądy i rozwiązując puzzle i zagadki - wszystko po to aby znaleźć skarb. Skrzynia ze skarbami musi być przecież wypełniona śmiesznymi przedmiotami, które ubarwią każdą udaną imprezę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Telefon awaryjny

Telefon awaryjny

Zgłoś problem

Zadzwoń 52 382 20 04

Test łącza

Test łącza

Przetestuj samodzielnie łacze

Łącze 1 / Łącze 2

Facebook

Facebook

Znajdź nas na FB

Instagram

Instagram

Znajdź nas na IG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.