Wybrane dla Państwa najnowsze marcowe ciekawostki :

 

1

RESIDENT EVIL
Film akcji
Premiera: 27 marca o 22:00


Film oparty na popularnej serii gier wideo. Coś strasznego czai się w Hive, ogromnym podziemnym ośrodku badawczym. Wybucha epidemia śmiertelnego wirusa, a Czerwona Królowa, komputer kontrolujący ośrodek, zabija wszystkich uwięzionych pracowników. Na miejsce zostaje wysłana elitarna grupa komandosów.

 

2

 

ATAK ZOMBIE
Cykl filmowy
Emisja: soboty od 22:00


W marcu na AMC rządzą zombie! W każdą sobotę od 22:00 straszyć będą opowieści o żywych trupach w reżyserii mistrzów gatunku, m.in. George’a A. Romero, Toma Saviniego
i Sama Raimiego. Przygotuj się na niesamowitą ucztę mózgów!

 

3

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KOBIET
Cykl filmowy
Emisja: 8 marca od 17:20 


SundanceTV zabiera widzów w podróż dookoła świata śladami niezwykłych kobiet i ich równie niezwykłych historii. Dokument „Soufra” podąża za grupą uchodźczyń żyjących w obozie
w Bejrucie, które wbrew wszelkim przeciwnościom założyły odnoszącą sukcesy firmę cateringową. W USA kobiety prowadzące firmy technologiczne zmagają się z całkiem innymi problemami, co ukazuje „Go Against the Flow”. Dokument „Historia miłości i rewolucji” przedstawia z kolei walkę o wolność Timoru Wschodniego, opowiedzianą z perspektywy
Kirsty Sword – aktywistki, która zmieniła historię tego kraju. Za to filmy fabularne „Claire poruszona” i „El Camino de Santiago” ukazują kobiety, które walczą o to, co kochają najbardziej – swoje rodziny. Każda z tych historii, ukazana poprzez film dokumentalny, fabularny lub krótkometrażowy, składa hołd nieustępliwym kobietom.

 

4

 

DARLING
Thriller
Premiera: 23 marca o 22:00


Samotna młoda kobieta przeprowadza się do starej i tajemniczej posiadłości na Manhattanie. Wkrótce odkrywa niepokojącą przeszłość rezydencji – historie, które powoli stają się scenerią dla jej gwałtownego i brutalnego pogrążania się w szaleństwie.

 

 5

 

MANCHESTER BY THE SEA
Dramat
Premiera: 6 marca o 21:00


Zgorzkniały, samotny mężczyzna po niespodziewanej śmierci brata musi zająć się jego nastoletnim synem. To wywraca jego życie do góry nogami. Powrót w rodzinne strony to także bolesna konfrontacja z przeszłością. Oscar i Złoty Glob dla Caseya Afflecka w głównej roli.

 

6

 

POLOWANIE NA DRUŻBÓW
Komedia
Premiera: 27 marca o 21:00


Doug się żeni! Ukochana zaskakuje go informacją o siedmiu druhnach. Doug niestety nie ma aż tylu kumpli. Z pomocą przyjdzie mu właściciel firmy The Best Man Inc., którego zadaniem będzie stać się najlepszym przyjacielem pana młodego, świadkiem na ślubie – i zorganizować ekipę drużbów...

 

7

 

NA MIEJSCU ZBRODNI

Serial dokumentalny
Premiera: 4 marca
Emisja: dni powszednie o 22:00


Popełniono morderstwo... Jednak wraz ze wzrostem liczby dowodów nic nie jest oczywiste. Serial przenosi widzów na miejsce zbrodni, by sami mogli zbadać wszelkie poszlaki.
Czy uda im się połączyć fakty i ostatecznie rozwiązać sprawę?

 

 8

 

NAJGROŹNIEJSZY MORDERCA ŚWIATA
Serial dokumentalny
Premiera: 22 marca
Emisja: dni powszednie o 22:00


Prawdziwe historie morderców mających na swoim koncie wiele ofiar. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu z nich i przedstawia relacje z pierwszej ręki. W programie wypowiadają się detektywi prowadzący śledztwa, dziennikarze opisujący daną historię, krewni ofiar, a w niektórych przypadkach także sami poszkodowani, którym udało się przeżyć.

 

9

 

TAINA I STRAŻNICY AMAZONII
Serial animowany
Premiera: 15 marca
Emisja: w dni powszednie o 7:54, 10:58 i 18:00, a w weekendy o 18:00

Poznaj Tainę, strażniczkę lasu i jej przyjaciół – małpkę Catu, kondora królewskiego Pepe i małego jeża Suri. Spotkanie z nimi będzie okazją do przeżycia wielu zabawnych
i pouczających przygód oraz odkrycia tajemnic największego na świecie lasu deszczowego – Amazonii. Wszystkie zwierzęta zamieszkujące puszczę wiedzą, że gdy tylko będą potrzebować pomocy, Taina przybędzie na ratunek jeśli tylko dotrze do niej ustalony sygnał „Cru-Cru”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Telefon awaryjny

Telefon awaryjny

Zgłoś problem

Zadzwoń 52 382 20 04

Test łącza

Test łącza

Przetestuj samodzielnie łacze

Łącze 1 / Łącze 2

Facebook

Facebook

Znajdź nas na FB

Instagram

Instagram

Znajdź nas na IG

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.